Eliminimi i Portugalisë, reagon motra e 5-herë fituesit të “Topit të Artë”: Një tufë minjsh kundër Ronaldos

Tepër e ashpër ka qenë motra e madhe e Kristiano Ronaldos, Katja Aveiro, pas eliminimit të Portugalisë nga kampionati botëror në Katar. Duke komentuar për dështimin e luzitanëve, ajo ka lëshuar një mesazh të fortë kundër kritikëve të Ronaldos, por dhe një pjese të skuadrës. Ajo nuk ka folur me emra, por mesazhi ka qenë …

Eliminimi i Portugalisë, reagon motra e 5-herë fituesit të “Topit të Artë”: Një tufë minjsh kundër Ronaldos Read More »