Po udhëtonte drejt Gjermanisë, serbët sulmojnë autobusin e Kosovës

Një autobus që po udhëtonte drejt Gjermanisë nga Kosova, është sulmuar me gurë në Serbi.

“Sulmi ka ndodhur në Serbi. Rasti është i vërtetë dhe të gjithë udhëtarët janë mirë dhe nuk ka të lënduar. Janë duke i përfunduar disa procedura ligjore, dhe udhëtimi do të vazhdojë”, ka deklaruar kompania.

Sulmi ka ndodhur rreth orës 21:00, në Krushevc.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *