PAMJET/ Kryeqyteti shqiptar zbardhet nga dëbora, çatitë e banesave mbulohen nga “pëlhura” e bardhë

Prishtina është zbardhur sot nga bora që ka rënë pasditen e sotme. Faqja e motit, Prishtina Weather ka publikuar një video ku shihet se çatitë e shtëpive janë mbuluar me borë.

“Në Prishtinë veq e ktheu në borë. Kulmet menjëherë filluan mbulohen”, thuhet në njoftim.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *