“Ou, ruaju shok”/ ‘Çmenduri’ në autostradë, makinat në garë me shpejtësi skëterrë, njëra përplaset me trafikndarësen

Çmenduri në autostradë, që nuk përfundon mirë për një prej protagonistëve.

“Indeksonline” ka publikuar një video ku shihen disa makina duke garuar.

Siç shihet në video, makinat ishin duke lëvizur me shpejtësi të madhe, gjë që bëhet shkak i një aksidenti.

Ngjarja ka ndodhur në një autostradë, por nuk specifikohet te cila.

“Khuu, ruju haver (shok)”, janë fjalët e një personi që dëgjohet në video.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *