“Kujtojmë dhe nderojmë ata që sakrifikuan”, ministrja Xhaçka uron pavarësinë e Kosovës: Ditë për t’u ndjerë krenarë!

Ministrja Olta Xhaçka ka uruar pavarësinë e Kosovës.

Në një status në Twitter, ajo shprehet se sot është një ditë për t’u ndjerë krenarë dhe për të kujtuar me nderim të gjithë ata që punuar dhe luftuan për Kosovën e pavarur.

Statusi:

Gëzuar Ditën e Pavarësisë së Kosovës vëllezërve e motrave tona në Kosovë dhe të gjithë shqiptarëve kudo që janë! Një ditë për t’u ndjerë krenarë për sa shumë është arritur në këto 15 vjet dhe për të kujtuar me nderim të gjithë ata që punuan e luftuan duke sakrifikuar gjithçka për Kosovën e pavarur.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *