“Gëzuar Kosovë”, Meta në 15 vjetorin e pavarësisë: Në pak vite u kthye në një frymëzim për Shqipërinë!

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta, ka uruar pavarësinë e Kosovës. Në një status në “Facebook”, Meta shkruan se në pak vite Kosova u kthyer në një shembull frymëzues për Shqipërinë dhe rajonin.

Statusi:

Gëzuar Ditën e Pavarësisë Kosovë e dashur!

Ndajmë krenarinë e përparimit të jashtëzakonshëm në të gjitha fushat dhe elementët shtetndërtues duke u kthyer në vetëm pak vite një shembull frymëzues për Shqipërinë dhe rajonin!

Urimet më të përzemërta!

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *