Dyshohet se kishte përdorur stimulues për marrëdhënie seksuale, ndërron jetë në spital 41-vjeçari

Një 41-vjeçar ka vdekur mëngjesin e sotëm në Spitalin e Përgjithshëm të Prizrenit.

Viktima, siç raporton Express, dyshohet se kishte përdorur stimulues për marrëdhënie seksuale.

pri“Sot rreth orës 07:00 është raportuar nga Spitali Rajonal i Prizrenit që një pacient i cili ka qenë i shtrirë mashkull 41 vjeç ka ndërruar jetë. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe pasi kanë marrë raportin e mjekut, me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës u është liruar familjarëve”, ka deklaruar zëdhënësi i policisë rajonale të Prizrenit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *