Borrel me duart në kokë, Vuçiç publikon foton nga takimi me Kurtin: Nuk dorëzohemi!

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka publikuar një mesazh nga takimi që po mbahet në Bruksel mes tij, kryeministrit Albin Kurti, Josep Borrell dhe Miroslav Lajçak.

“Një takim i vështirë. Ashtu siç është pritur. Nuk ka dorëzim“, ka shkruar ai në llogarinë e tij në Instagram.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *