Aksident tragjik në Gjermani, dy shqiptarë përplasen për vdekje nga treni (EMRAT)

Një aksident tragjik ka ndodhur në Gjermani. Një tren ka goditur dy qytetarë.

Mësohet se viktimë kanë mbetur Admir Seta 40 vjeç dhe Leutrim Hyseni 31-vjeç të dy nga Kosova.

Ekipet e shpëtimit kanë mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes, por pa mundur të shpëtojnë dy shqiptarët,.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *